| InnaArkane a întrebat:

Este ciudat sa mergi singura la un film horror? Cei care au mai fost singuri, cum v-ati simtit?

Răspuns Câştigător
| Desteapta21 a răspuns:

Depinde cat de fricos esti.Am fost si se uita toata lumea la mine. Ceilalti erau ori cu iubiti sau iubitele sau na, erau cu cineva.Ma simteam ciudat

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu este ciudat sa mergi singura la un film, indiferent de tema acestuia. Anormal este sa mergi mereu singura la un film.

| AFR81 a răspuns:

De ce ar fi ciudat? Nu este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu crezi ca am mai simtit ceva? laughing
Da' eu ma uit acasa la filme, nu-mi place sa ma duc cu cineva.
Sfat, nu stinge lumina. Sau treaba ta, ca altfel nu mai are filmul farmec. da...

| SouLIce a răspuns:

Este ciudat in general sa mergi la film singur