| AIeXxX a întrebat:

Este normal sa am poze hentai in telefon? Am 15 ani.

7 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Perfect normal.Ai grija sa ramana doar la tine telefonul.

| Radu284 a răspuns:

Tu ne ceri aprobarea noua? Pai atunci, iti zic ca nu e normal. Sa le stergi, da?

| Staind a răspuns:

Da' si mie.
Ale mele creca s-au invechit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai DOAR 15 ani-deci NU, nu este normal!
Hormonii isi spun insa cuvantul!
Te sfatuiesc insa sa ai grija pe mana cui intra telefonul atat timp cat te decizi sa pastrezi imaginile! Ai putea intra in probleme.

| AIeXxX explică (pentru anonim_4396):

Mda, pai parintii stiu ca am si filme por.no in telefon, deci nu.i o problema, multi prieteni de.ai mei au poze "interzise" deci...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AIeXxX):

Iti inteleg logica happy dar nu sunt de aceeasi parere cu tine.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Nici vorbă! Aşteaptă măcar până la 18!