| SOriilica a întrebat:

Este posibil,, sa citesti ganduri" sau macar sa te prefaci?

10 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

The mentalist?

| alynutzu20 a răspuns:

E total irelevanta chestia cu "sa citesti ganduri" happy poti lucra mult cu subconstientul si sa ajungi sa cunosti oamenii atat de bine incat sa-ti dai seama cand mint, daca iti dai seama cand un om minte e ca si cum iti dai seama ce gandeste, intelegi?

| KillMePlease a răspuns:

In lumea asta nu prea e posibil sa ghicesti gandurile, insa te poti preface.
Daca e vreun lucru sigur in lumea asta, e ca daca te prefaci e foarte posibil sa castigi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unii oameni care, posibil sa aibă aceste "puteri", aceste capabilitati de a citi gânduri.

| SOriilica explică (pentru anonim_4396):

Eu unul, nu cred...

| anonim_4396 a răspuns (pentru SOriilica):

Este posibil. Nu se stie, dar poate ca exista astfel de oameni.

| glittereatsme a răspuns:

Poti sa te prefaci si sa "demonstrezi" daca esti iluzionist.

| SOriilica explică (pentru glittereatsme):

Stii unde pot citi despre asta?

| asasaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai. poti sa cauti pe google cititul gandurilor daca vrei sa afli mai multe.

| SOriilica explică (pentru asasaaaaaaaaaa):

Am cautat si degeaba
O fata de la mine din clasa a facut asta, pe bune... dar nu vrea sa zica cum ..La engleza cu niste propozitii le a scris pe foaie inainte ca domnul sa n i le de. Crezi ca e posibil?