| LS_Oana_1995 a întrebat:

Este un baiat din scoala, i-am trimis un bilet cu ce simt, dar nu stia de la cine e. Era cu colegii lui si si-a batut joc de sentimentele mele.
Am intrat pe alt cont de Facebook de care nu stia nimeni si l-am intrebat de ce a facut asta. Apoi am vorbit cu el de pe acel cont si si-a dat seama ca o fata care ii da mereu ador la poze sau gen. Si un coleg si o colega de-a lui stiu ca il plac.
Sa continui sa mai sper sau s-o las balta?

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

De ce nu te duci direct si ii spui asta? Sau sa-i trimit de pe contul tau de Facebook mesaj. Tu cum ai reactiona la un astfel de bilet? Mai mult ca sigur ai zice :,, mda. ce gluma buna" sau ceva de genu. tongue

| pufulescu a răspuns:

Nu ai altceva de facut decat sa iesi din zona misterului si sa te prezinti.
Ai " dansat " destul in jurul subiectului, categoric i-ai trezit interesul, e cazul sa apari in fata si sa spui ca esti Oana si il placi.

| blastzone35 a răspuns:

Incearca. Daca te refuza asta e, dar macar incearca