| Jo123 a întrebat:

Eu am o relatie de o saptamana cu un baiat. Iar el este foarte bun prieten cu trei colege de la mine din clasa. Iar astazi am fost la un bar si am pus pe facebook o postare. Ca mai apoi sa primeasca el mesaj de la doua dintre ele luandu-l la intrebari si spunandu-i ca nu stie ce a vazit la mine si mai multe. Eu nu am nevoie de disperatele lui. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Pai cere.le explicatii fetelor respective, ce te.ar retine? Bineinteles, asta dupa ce se presupune ca el ti.a luat apararea in mod public...

| EuS200 a răspuns:

Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia.laughing) Asa si ele.
Probabil ca sunt geloase, si de aceea au reactionat asa. Nu le asculta. Astfel de persoane nu merita 2 bani. Daca vor continua cu astfel de lucruri, vorbeste cu prietenul tau si zi-i ca nu accepti.

| Ipanda909 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa te intereseze. Stii tu cum e "cainii latra, ursul merge". :* Nu te consuma degeaba. E fix problema lui daca le asculta pe ele. Sunt sigura ca esti frumoasa :*