| Gutennn a întrebat:

Eu am visat un băiat de care îmi place mult, e cu un an mai mare și ne salutam mai vorbim...chchestii de genul. O prietena de-a mea mi-a zis ca el a bagat-o in seama și că ei vorbesc des și de atunci...nu știu dar mi-este frica ca l-am pierdut pentru ca pe mine nu m-a băgat el niciodată în seama pe facebook...aseară l-am visat ca veniseră acasă la mine și ca aflasem ca e finul bunicii mele și după aceea m-a luat de gat (cum fac frații cu surorile lor, de obicei) și după aceea nu știu ce s-a întâmplat și dansam intr-un fel de discotecă, un dans lent. După aceea nu știu ce s-a intâmplat și vroiam sa ne mai vedem și după aceea vorbeam de o excursie în care mergem următoarea zi am bătut palma și după mi-am tras mama și i-am spus de excursie și ea mi-a zis ceva de genul sa o las în pace cu prostiile iar eu după aceea mă gândeam ce sa fac ca sa merg și m-am sculat. Îmi puteți spune ce semnifică acest vis?
Eu îl plac mult și sincera sa fiu nu m-am gândit la el înainte sa adorm pentru ca eram obosita. Ce poate însemna acest vis? De când m-am sculat mă gândesc la el și nu îmi dau seama ce poate însemna.

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Visele nu întotdeauna semnifică ceva.
Poate se va întâmpla astăzi ceva între voi doi.
Ori acest vis te poate împinge să crezi diferite lucruri sau să acţionezi, gen să-i spul că-l placi.
Chiar nu ştiu.
Eu de obicei când sunt plâng în vis, sunt fericită în ziua respectivă, în rest nu prea am luat seama dacă ce mi se întâmplă într-o zi are legătură cu ce-am visat.
Sărbători fericită şi nu-ţi mai face atâtea probleme! Nu se merită, băieţi sunt destui.

1 răspuns:
| noob a răspuns:

Inseamna ca esti handicapata