| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu stiu cineva mia zic ca id-ul lui Lady Gaga este: lady_gaga_the_best21
e adevarat

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Da draga normal ca este id-ul adevarat al lui Lady Gaga.

Drept cine ne iei? Cum sa fie adevarat? Gandeste-te si tu, vedetele nu au id. Doar fanii isi fac id-uri cu numele lor ca sa se dea drept ele si sa pacaleasca alti fani.
Scuze daca-s prea directa dar... vedetele au id numai pentru familie si prieteni foarte apropiati.si sincer acum... ma indoiesc ca tu stii atat de bine engleza incat sa vorbesti cu ea fara sa te folosesti de google translate.

4 răspunsuri:
| xMoonlight a răspuns:

Buna! In primul rand, Lady Gaga nu cred ca are un id deoarece toate sunt false la fel cum sunt si a celorlalte celebritati.Toate sunt false, sa nu crezi ca e ea, deoarece sunt doar imitatii ale fanilor. Daca cu adevarat ar avea un id atunci l-ar stii doar persoanele foarte apropiate. Bafta :* si nu mai crede in tot ceea ce vezi.

| Inovssakura a răspuns:

Nici nu stii sa scrii si esti si prost! 1: vedetele astea gen lady gaga nu au id ci skype sau cum se scrie dracia aia. 2:esti sigur ca nu pui id-ul pe internet ca esti u ala si te dai drep ea? 3:ce copiii...nu ai mai mult de 7 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e idiul lui lady gaga dar incearca idiul asta :lady_gaga_stefania24 ca ea mi l-a dat cand am fost la concertul ei

| DrAgOnAsH a răspuns:

Lady gaga are facebook propriu :p da like pe facebook si o ai acolo daca ai facebook...laughing