| dorin_9571 a întrebat:

Eu sunt nou pe sitebig grin,,,, st un baiat de treaba dar asta o decideti voitonguebig grin,... sper sa ne intelegem binebig grinwinking

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bine ai venit pe TPU. Sper sa iti placa acest site si sa ne intelegem bine happybig grinAici vei intalni multe persoane simpatice cu care te vei intelege.big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bine ai venit in mijlocul nostru, sper sa ne intelegem bine.

| dulshe a răspuns:

Bine ai venit pe site! Tind sa te anunt ca aici suntem o familie si toti sunt bine veniti in familia noastra, asa ca bine ai venit printre noi! De pe acest site poti afla mai multe despre TPU, si despre cum se foloseste: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

| ioanaa a răspuns:

Bun venit printre noi. Ai grija, mai sunt si persoane rautacioase, incearca sa nu le dai importanta. In rest, sa fii cat mai activ si sa speri ca raspunsul tau va ajuta persoanele care au anumite probleme.

| Elly4all a răspuns:

Buna Dorinhappy de acum poti sa ma consideri prietena ta de site si mie imi place anime si narutohee hee. te-am adaugat ca prieten pe sitehappy
sper sa auzim numai de binehappy
ByehappyElly

| Elly4all a răspuns:

Buna Dorinhappy de acum poti sa ma consideri prietena ta de site si mie imi place anime si narutohee hee..te-am adaugat ca prieten pe sitehappy
sper sa auzim numai de binehappy
ByehappyElly

| Mya a răspuns:

Welcome! big hug toti sunt bine-veniti! Atata timp cat vei fi rezervat in raspunsuri si intrebari, si vei da dovada de seriozitate, nu vad de ce nu ne-am intelege ok! happy

| gabitza05 a răspuns:

Bine ai venit pe acest site!happy

| afrodita17 a răspuns:

M-am uitat la intrebarile si raspunsurile tale...ai vreun defect in vorbire? citeste si tu regulamentul inainte sa te inregistrezi pe vreun site sau sa postezi vreo intrebare...winking

| naty_3185 a răspuns:

Bine ai venit pe acest site, si in comunitatea TPU! sper sa ne intelegem bine!

| dorin_9571 explică:

Adica ce ai vlut sa zk afroditasad... k nu intelegthinking, ast rasp:*

| dorin_9571 explică:

Buna ely, normal k te consider prietena meabig grin, pe toti ii consider prieteni mei>big grin

| kayura a răspuns:

Bun venit Dorin! Aww si eu sunt noua si mie imi place Naruto :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Dorin! Eu sunt Paula, bine ai venit pe site! Cu siguranta o sa ne intelegem binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O, lume nouă la orizont!
Dar bine ai venit, dragă, printre noi și să rămâi cât mai mult.
Nu există program de vizită a site-ului, deci stai nestingherit că nu îți închide nimeni ușa.
O seară plăcută alături de noi, TPU-uștii.
Pa, pa.