| Ana-Maria94 a întrebat:

Exista la GTA San Andreas parole, care sa poti sa intrii in toate locurile si sa si cumperi sau sa-ti faci prietena etc? mersi

Răspuns Câştigător
| adydassler a răspuns:

Pai pai avea din cate stiu 4 iubite bineintele nu odata ci iti alegi u si nu poti intra unde vrei u...;) iubitele le poti avea doar dupa ce termini multe misiuni
aici ai jocul terminat(salvarea jocului) downloadeazo si pune-o in my documents>gta san andreas si gata...;)
http://www.asasini.com/......-t1813.htm

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba poti intr in toate casele cu un mod special intra pe www.thegtaplace.com si cauta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum ai scris?

| pandurii a răspuns:

Pai cum a zis asta cu raspuns castigator.

| pandurii a răspuns:

Adydlasser, foarte bine dar cu un cod adica SJMAHPE poti lua toti oameni dupa tine inclusiv fetele, politisti etc.Le iei doar daca dai clic dreapta sa li se vada un triunghi intors in susul capului si dai g ca sa il iei dupa tine si h ca sa astepte.

| Victorasu09 a răspuns:

Pai poti sa iti descarci gta sa. v3 si atunci poti sa intri in ce casa vrei si toate misiunile sunt terminate

| megabos a răspuns:

Da la o misiune

| megabos a răspuns:

Iti faci prietena

| Elly12 a răspuns:

Practic nu iti faci prietena ci ai o "aventura". Fata aia de intreaba ceva gen " Would you like a sweet time, baby? " si tu pe tastatura ta apesi " yes". Asta este intreaga smecherie.
Sper ca te-am ajutat :*:*

| Stefania4427 a răspuns:

Da, iti poti face o prietena sau mai multe in diferite orase dar, doua dintre ele le poti gasi in anumite misiuni.Succes.

| Busuioc_Adrian_Constantin_1984 a răspuns:

Bana ciua puteci samiarataci cum a pisa pe gta san andreas