| Teo1313 a întrebat:

Exista reviste cu Ciudateni? Gravity Falls...trebuie sa stiu neaparat va rog ajutati-ma! sad
Dau funda! Va rog foarte frumos.Sunt o mare fana si nu gasesc asa ceva...

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Am cautat pe Google si nu am gasit nimic sad, insa poti merge la un chiosc de ziare si reviste si sa intrebi acolo.
Apropo, si mie imi plac. :X

| Teo1313 explică (pentru Cσcσ):

Ma bucur atunci cand vad ca si alti oameni sunt pasionati de Gravity Falls, in fine, o sa merge si o sa intreb. Multumesc happy

| Cσcσ a răspuns (pentru Teo1313):

N-ai pentru ce! big grin