| Hieer a întrebat:

Exista vreo aplicatie pentru telefon care sa dea inapoi tot ce am sters sau ce-am facut? Gen ca la paint cand desenezi ceva si gresesti si ca sa nu strici tot dai undo si greseala disparelaughing Multumesc.

6 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Da, exista, e ciudat insa ca nu intelegi un lucru simplu, sunt multe os( operating system - sistem de operare). nu stiu de ce dar nu mi se pare ca le ai cine stie ce cu tehnologia. Oricum, exista modulul back-up, in alte cuvinte copie de rezerva pentru android, ios (Iphone), Windows phone. In magazinul lor de aplicatii gasesti dintre cele bune la un pret rezonabil. Acea copie de rezerva poate fi folosita pentru restaurarea telefonului la un moment din trecut cand telefonul era ok. Daca deja ti l-ai frecat, incearca un factory reset din setari, atentie, iti pierzi toate datele facand asta. Atata tot, succes.

| Hieer explică (pentru Cloudless):

Ehem, imi poti da un id de mess/skype in mesaje ca sa iti explic? Merci.

| Cloudless a răspuns (pentru Hieer):

Use_je id mess

Răspuns utilizator avertizat
| CosminC86 a răspuns:

Daca te referi la jocurile/aplicatiile telefonului pe care le-ai dezinstalat, nu mai pot fi recuperate, eventual doar reinstalate. Daca te referi la text/mesaje, nu exista aplicații. Sau probabil te referi la altceva, astept detalii. Fii mai explicita. big grin

| Andreeac33 a răspuns:

Nu exista, din pacate...