| Angelo99 a întrebat:

Facetimi si mie un text de tip argumentativ in care sa spuneti ca poezia fapt divers de ana blandiana apartine genului epic! Raman dator!

3 răspunsuri:
| PikaRawrr a răspuns:

Pe TPU nu se rezolva teme! NU te putem ajuta!
Ps: ma astept sa dati nefolositor si stupid dar adevarul doare

| PikaRawrr a răspuns:

MS pentru stupid. angelo-spongelo (hee hee ) si dc nu recunosti ca nu sti sa citesti regulile?!
Fara suparare dar tu chiar n-ai alta treaba? Doar nefolositor si stupid.
Sa vezi ce voturi iti iei tu de la mine.winking

| Elly_8212 a răspuns:

Pe site-ul acesta nu se rezolva temele nimanui! Se dau doar sfaturi la problemele din viata de zi cu zi! Fa-ti singur temele!