| vaa a întrebat:

Facultatea de sport.Care i treaba? cum decurg lucruile? MAterii necesare?laughing sau. dupa poti sa iesi DOAR profesor de. sport(educatie fizica)?

Răspuns Câştigător
| AlexStanica a răspuns:

Ce iesi depinde in mare parte de tine, dupa ce termini si de cat de hotarat esti. facultatea iti va da o diploma nu un statut de profesor. daca esti ambitios si asta iti place cu adevarat poti sa ajungi instructor de fitness la sali de renume sau chiar sa iti deschizi propria sala. trebuie doar sa vrei cu adevarat! mult succes!