| andreea_9339 a întrebat:

Facultatea în România alături de familie sau în Germania altui de iubit?

5 răspunsuri:
| andreea_9339 explică:

Stai liniștit/ăsta ca nu decizi tu pentru mine, am întrebat deoarece mai sunt pe acest site probabil și oameni care știu Cum e facultatea acolo și care probabil au fost puși în aceași situație și as fi fost curioasa de răspunsul lor, și nu nu este puf, este chiar o facultate. happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Presupun ca totul depinde de fapt doar de seriozitatea ta si de dorinta reala de a urma cursurile superioare ale unei facultatii. Succes!

| Sociopat a răspuns:

Aici. Familia e mai utila decat un iubit.

| UnBroken2016 a răspuns:

Vrei sa decidem noi pentru tine? Nici de atat nu esti in stare?

| Duțăă a răspuns:

Germania. Dar vezi sa nu fie puf