Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2900435intrebari
Kurtmann
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
25 Apr
SATI 257.623AFISARI
126.078VIZITE
111.375V. UNICI

Fetelooor! Ceva subiecte interesante de discutie cu iubitulbatting eyelashes? [ Ceva amuzant, sa radem cu pofta amandoi sau ceva care ar trebui discutat, nu stiu]. Voi ce vorbiti de obicei cu prietenulhappy?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 4 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Poi despre ultimele barfe, ne spunem bancuri unu altuia, va puteti juca cu frisca de pe o anumita prajitura...
    Fundita happy

PwP kiss
  • a răspuns:
    Pai puteti vorbi si despre cel mai nesemnificativ lucru si sa va distratihappy
    de exemplu, prietenul meu m`a sunat si mi s-a plans jumatate de ora ca maica-sa a cumparat jaluzele si nu mai are bani sa-i dea.si nu mai are tigari. Cred ca am ras 1 ora dupa aceea.laughing. acum nu mi se mai pare amuzant dar atunci mi s-a parut:d

Vorbiti despre chestii din copilarie sau despre fazele amuzante de la scoalawinking.
    succeswinking
  • a răspuns:
    Vorbiti despre intamplari din copilarie jenante si amuzante! o sa radeti cu pofta:*:*:* GARANTAT:*:*:*
  • a răspuns:
    Pai nimic interesant :d el nu asculta ce ascult eu asa ca era sa ne certam din chestia asta laughing dupa aia din cauza hi5`ului si a fb`ului laughing pe urma scoala chatterbox pnm nimic interesant laughing incearca sa barfesti cu el xd asta o facem de cateva zile laughing big grin sau adu`i aminte cum v-ati cunoscut si etc; p