| Ateistu a întrebat:

Fetelor ce gen de băieți vă plac

33 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Aia care nu pun intrebari timpite, iti zic eu.

| MMMirceaa2 a răspuns (pentru KodrutZ):

:-)

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru Ateistu):

Ia si schimba nickul, ca au ce ride crestinopatii de tine...

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru Ateistu):

Pentru ca esti penibil, ba.

| Liviu a răspuns (pentru KodrutZ):

Eu sunt ateu, oare sa ma simt jignit de el ca se considera ateu? laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru Liviu):

Ar cam trebui. Totusi trebuie sa fim constienti ca ateismul nu este neaparat apanajul inteligentei, la fel cum nici a fi crestin nu e echivalent cu a fi molusca dpv intelectual.

| Liviu a răspuns (pentru KodrutZ):

Apai na, avem 5 degete la o mana, nu's toate la fel cu toate ca fac parte toate de la aceias mana big grin asa cu ateei, nu suntem toti la fel laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru Liviu):

"Ateii" lol. Big lol. Oricum... macar noi nu avem nickuri de genul "Ionut_Ateul"

Răspuns utilizator avertizat
| TwiSt1997 a răspuns (pentru KodrutZ):

Ai grija, sunt periculosii "ateei" astialaughing

| KodrutZ a răspuns (pentru TwiSt1997):

Da, vad ca s-a stirnit mustul in el. Eh, let's ignore the little bastard, shall we?winking

| TwiSt1997 a răspuns (pentru KodrutZ):

Of course my horselaughing

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru TwiSt1997):

Si ce mai zici azi? Ia uite ca asta iar vorbeste de unul singur. Cica nu ii place de fata mea, si mai devreme intreba de fete. Asta nici nu s-a hotarit daca e gay sau hetero. La fel si cu ateismul cred, la prima cumpana serioasa in viata il vezi cu doamne-ajuta in brate.winking

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru TwiSt1997):

Auzi viteazul asta, de shese ani e pateu. Plus de asta, nu stiu ce viseaza... mama se duce singura la spital. Ea cu pensia ei, eu cu viata mea. Deh, copchiii astia...

Răspuns utilizator avertizat
| TwiSt1997 a răspuns (pentru KodrutZ):

Da-ti stie fata? Sau ala din poza esti tu? Nu te-am intrebat niciodata astalaughing

| KodrutZ a răspuns (pentru TwiSt1997):

Ala din poza sint eu, nu e nici un secret. In poza nu se vede ca sint un pic mai inalt, am vreo 85 de kile si nu se vede nici cu ce ma incalt in perioada asta cind ies din casa (pantofi de lucru antisoc care suporta 1.5 tone pe partea din fata - a trecut taica-meu cu Cielo peste ei din greseala si nici nu am simtit). Bine, nu sint adeptul solutiilor violente niciodata, dar la cum am scapat intreg de o haita intreaga in Bucuresti, scap si de un pateu de-asta. Daca stau sa ma gindesc bine, s-ar putea sa nu scape el prea sanatos. De fapt nici nu are sens sa discutam, prea multa atentie i se urca la cap.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

De ce oare credeam eu ca esti ateu? cine stie--

| TwiSt1997 a răspuns (pentru KodrutZ):

Ti-a zis "nu comentati", deci te respectalaughing))(mai mult ca sigur e agramat).

| TwiSt1997 a răspuns (pentru KodrutZ):

Zici tu c-a trecut din greseala, da poate a vrut sa vada pe ce ai dat baniilaughing

| KodrutZ a răspuns (pentru TwiSt1997):

Lol, au fost procurati moca. Bine, as da cu mare drag ~o suta de euro cit e o pereche la cit tin astia. Ii am de vreo 6-7 ani, timp in care am facut mii de kilometri cu ei la munte, la mare, la oras, in tara si pe-afara...

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeai bine. Pentru individul asta cu intrebarea de aici, insa, nu pot spune decit doamne-ajuta!winking

| KodrutZ a răspuns:

Iarta-l doamne, ca nu stie ce face. A ramas fara cuvinte, saracu'. Ferice de cei saraci cu duhu', caci a lor e imparatzia. Amin!

| tacitacitaci a răspuns:

Daca vrei sa te atribui unui model indragit de fete, bravo tie, esti original.

| EchoDemon a răspuns:

Amuzanti...maybe

| SweetChildOAxls a răspuns:

Suntem moarte dupa baietii care scriu corect gramatical.

| Aazra a răspuns:

Să fie ei înşişi. Să fie sinceri, ştiind însă să facă diferenţa dintre nesimţire şi sinceritate.

| Aliseeee a răspuns:

Romatici, descurcareti, mai "infipti" sa zic asalaughing