| Gaara5846 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre baietii emo? Am observat ca multe fete sunt innebunite dupa andy sixx... oare unor fete le place baietii cu unghii facute, machiati, si fon de ten?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unor fete nu le placE băieții emo.
Le plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar fetele triste si suparate rau de tot, pe viata, iubesc baietii EMO, aia care fac colectie de papusi, de papusi cu capetele taiate.

| Ritsuko a răspuns:

Mie nu mi se par deloc fascinanti baietii emo, sunt putin antisociali unii iar altii nu au un caracter prea placut ca sa zic asa.Recunosc ca unii daca nu ar fi asa suparati pe viata, oja si prea putini pe machiaj ar fi ok. Sunt unii chiar draguti, altii arata de parca au dormit prin gunoaie trei zile la rand.