| Marin_Silvia_1974 a întrebat:

Fetelor deci nu mai pot! Nu stiu daca sunt fumoasa sau urata...Adica uneori ma simt super, alteori ca naiba! WTF! Nu pot sa imi schimb fotografia de profil pe TPU dar puteti sa imi vizitati pagina de Facebook. Elisabeta Maria.In poza de profil de Facebook mi se vede doar capul.Am parul lung.Scrie dedesubt 'Lic Teoretic Radu Vladescu Patarlagele' \ Fortaleza Brazil Va rog spuneti-mi daca sunt frumoasa, pentru ca colegii mei de clasa imi spun ca sunt urata dar sunt si foarte multi baieti pe facebook si in viata de zi cu zi care imi spun ca sunt frumoasa.Ce sa mai cred? Funda

7 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Frumusetea e ceva subiectiv. Fiecare are idealul sau si e firesc ca unii sa te considere atractiva, iar altii sa nu remarce felul in care arati. Parerea mea este ca tu trebuie sa arati asa cum iti place, cum te simti bine in pielea ta. Baiatul care te place cu adevarat iti va remarca si frumusetea, dar si inteligenta, glumele, atitudinea etc. Nu te mai lasa condusa de parerile altora si formeaza-ti propriile opinii. Asta inseamna sa ai caracter.

| AnonimaOk a răspuns (pentru AnonimaOk):

Eu, spre exemplu, ascult mult rock si asta imi influenteaza mult vestimentatia, coafura. Prietenul meu impartaseste cam aceleasi idei si logic ca ii place cum arat. De la unii care sunt mai manelisti sau pur si simplu au alte idei in cap, am auzit si remarci de genul ca as fi ciudata etc. Nu mi-a pasat niciodata de imaginea pe care mi-am construit-o in ochii acelor oameni. tongue

| MarianWLF a răspuns:

De cand trebuie sa te intereseze parerile inutile ale altora? Esti tanara, nu iti face griji pentru asta.

| RAY a răspuns:

Esti obsedata complusiv, degeaba isi spune o mie de persoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ești frumoasă.

| Scarbo a răspuns:

Da-mi situl direct ca nu te gasesc sad.

| nlko a răspuns:

De ce iti pasa atat de mult de ce cred ceilalti? Fiecare e frumos in felul lui.