| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor! va place sa fiti abordate? cum anume ar trebui sa te abordeze un baiat?

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mie-mi plac aia care nu-mi ofera atentie. laughing

| vocea a răspuns:

Amice eu nu sunt fata dar iti raspund si eu la intrebare daca nu te superi, raspuns, evident ca le place fie ca te plac sau nu pe ele asa le fac sa se simta atragatoare sau sexy, le da o oarecum importanta in lumea lor

| Mussette a răspuns:

Initial, printr-un zambet si o privire indrazneata. daca iti raspunde la fel, o poti aborda usor dupa. Ai grija la cuvinte si gesturi.