| Arome a întrebat:

Fetelor, vinerea viitoare am banchetul si nu stiu cum sa imi fac parul, imi puteti da niste sfaturi, site-uri, modele de coafuri (parul meu e des, mediu ca lungime, brunet)
PS : sa nu fie ceva complicat, prefer mai simplu

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| PŞtefaniaP a răspuns:

Salut! Ei bine parul poti sa tii-l faci cret sau sa iti faci un coc la coafor daca vrei sa fie ceva mai special sau de ce nu si la vreo ruda care are indemana la asa ceva.

Uite cateva exemple de coafuri:

https://www.google.ro/......ps?/search

Sper ca te-am ajutat!

| anibanani145 a răspuns:

Ai putea sa iti faci niste bucle sau sa ti.l intinzi cu placa
nu iti trebui ceva complicat daca nu ai o rochie complicata