| want2bMajestic a întrebat:

Fiecare dintre noi avem cate o obsesielaughing obsesia mea este motocicleta si calatoriile in afara tarii. voi ce obsesii mici sau mari avetilaughing?
>>=fundita:

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi place sa citesc despre ostuarele lumii si despre biserici care sunt decorate total sau partial cu acestea.Se poate numi si obsesie pentru ca pe unii ii cam inspaimanta treaba asta. E un subiect atat de variat, sunt zeci de carti dar adevarul ca sunt destul de intresantehee hee

| Vizitiul a răspuns:

Putin similar cu Semeghin, spaima sticlelor de vin, dar ador sa zbor cu parapanta.

| anss23 a răspuns:

Stiu ca suna stupid dar cred ca sunt obsedata de curatenie.straight face

| Pho3nix a răspuns:

Vorba lui Bro...mai bine sa le numim pasiuni.tongue
Pasiunea mea este sa calatoresc prin lume.hee hee

| Alisa a răspuns:

Fluturii si filmele indiene.

| Frogie a răspuns:

Counter Strike si parfumurile!batting eyelashes laughing

| want2bMajestic explică:

@bro... tu intodeauna ai fost mai cu motlaughing)fielaughingpasiuni

| gabryel a răspuns:

La mine obsesia este viteza si masinile tunate.

| Yarinn a răspuns:

Plimbarile luuuungi, indiferent de vreme big grin

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Eu le spun pasiuni... dar merge si obsesii...pai.bicicleta, rolele, calculatorul, ciocolata :X, rozul, baietii rolling on the floor

| freakkidooo a răspuns:

Imi place la nebunie sa colectionez insigne si placute de inmatriculare ( nr de la masini laughing )
Na`... astea is obsesiile mele big grin laughing

| Ems a răspuns:

Intr-adevar nu-s chiar obsesiilaughing pasiunihappy Desenatul, calatorii, plimbaribig grin

| alinna_1696 a răspuns:

Rozul laughing si rasul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le spun pasiuni... se numestc calculatorul si mersul cu cursiera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curly one, probabil pentru ca am mot si-i leg si funditele cistigate pe TPU rolling on the floor