| luap19 a întrebat:

Funda cat mai repede. Buna sunt băiat iar fratele meu mai mic ma prins masturbandu-ma
Ce sa fac ca sa nu ii zica lui tata...
AJUTOR CAT MAI REPEDE...dau funda multumesc

Răspuns Câştigător
| Andreeaa19 a răspuns:

Te-a văzut in timp ce te masturbai? Nu erai sub o pătură sau ceva?
Daca era pusa o pătură nu are de unde sa stie, oricum depinde cat e de mic, poate nici nu stia ceea ce faci.
Daca totusi stia si ii va spune tatălui tau, inventează ceva, te scărpina-i la ****laughing sau na.

7 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ii spui ca si tu l-ai vazut pe el laughing

| ywar a răspuns:

Pai stie el ma ce-i aia putulicaa? happy Si ce a vazut la tine? Stiuletele? In loc sa invatati va frecati...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ii spune si gata. Nu vad ce e asa grav in asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i adevarul. Spune-i ce faceai cu adevarat si roaga-l sa nu-i spuna tatalui tau. La urma urmei, altceva mai bun n-ai ce sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani clar nu se duce la taica-tu sa-i zica " Tati stii l-am vazut masturbanduse. ", stai chill.

| luap19 explică:

Da ma văzut si are 13 ani nu cred ca mai tine cu ciocolata

| Flory1234567 a răspuns:

Il intrebi ce vrea ca sa nu te spuna.Incearca cu ciocolata. poate tine.