| YroxyY a întrebat:

FUNDA pentru o intrebare simpla!
Weekandul asta este ziua mea, si vreau sa ies in oras cu prietenii si familia tinand cont ca sunt din Bucuresti.
Cu prietenele mele vreau sa ies sambata, si nu stiu unde sa mergem avand in vdere ca nu le place shopingul sad
Stiti vreo activitate sau cevea ce putem practica avand in vedere ca ele au doar 11 ani si sunt ca copilaroase?
Intrebarea 2:
Duminica vreau sa ies cu familie.
Pot alege orice activitate pentru ca ei sunt de acord cu orice numai sa fie ieftin. Ma gandeam la un film frumos SF dar fara drama si sa nu fie violent pentra ca soara mea e mai mica si nu i plac.
Idei?

3 răspunsuri:
| EchoDemon a răspuns:

Pai tu si prietenele tale puteti lua masa in oras.

| YroxyY explică:

Vreau ceva mai distractiv si sa dureze mai mult. sa ne distram bine. sunt idei bune dar vreau un program mai lung

| JustIC a răspuns:

1.Le poti duce la un restaurant sau Mc.
2. Un film bun si de comedie e Big Momma :3