| SHINeeTaemin a întrebat:

Funda! Stiti niste programe de modificat poze cum ar fi pizap si ipiccy?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Www.pickmonkey.com
www.pixlr.com
Astea 2 sunt cele mai bune dintre progamele online, iar descarcate photoshop-ul.
Eu lucrez in photoshop, daca ai nevoie de ceva anume si nu reusesti in progamele online te pot ajuta.

| SHINeeTaemin explică (pentru MarianWLF):

Buna...Daca te pricepi sa lucrezi in photoshop ma poti ajuta si pe mine sa modific o poza?

| MarianWLF a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Desigur, astept un pm cu poza, si detalii. cam ce ai vrea sa modific.

| SHINeeTaemin explică (pentru MarianWLF):

Multumesc...dar am rezolvat problema big grin

| MarianWLF a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Ok, daca vei avea nevoie vreodata imi poti scrie.
O zi buna.

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Photoshop.

| Pardelian a răspuns:

Instagram, photoshop-cel mai profi

| 14Die14 a răspuns:

Pic Monkey, nu trebuie descarcat