| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Știti magazine ZOOPLUS ÎN IAȘI? Am văzut un loc de joaca și vreau sa îl cumpăr pt viitoarea mea pisicuță ♥♥♥ sau se face comanda on-line. Va rog sa mă ajutați cât de repede puteți. MULȚUMESC!
Uitați...http://m.zooplus.ro/shop/pisici/mobilier_pisici/mici :) :*

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu il comanzi online de pe site-ul zooplus? Destul de mult costa ce ai aratat aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca m-ar costa taxele de livrare și transport... vreau doar o chestie la 80 lei atat