| casian_6565 a întrebat:

FUNDA URGENT! La scoala trebuie sa merg in camasa alba.Problema este ca transpir foarte mult dar nu este singura problema: mi se coloreaza in albastru si galben. Am luat un tricou negru pe sub camasa si ghiciti ce tot s a colorat. nu stiu ce sa fac. Regulile de igiena le pastrez. Nu merg la niciun doctor. Am auzit la radio ca e ceva creama in farmacii dar nu stiu cum se numeste zicea ca iti ajunge jumatate de an.

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Deci foloseste o camasa de in sau bumbac nu sintetica si un deodorant mai bun. Du-te insa la medic sa nu fie alta cauza.

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Du te la farmacie si cumpara, pudra mentolata!

| vocea a răspuns:

La farmacie gasesti amice tot ce vrei,