| carmyx a întrebat:

FUNDA+VOT! Hey! De curand mi-am facut cont pe "Like you-like me" sau ceva de genu'.Si am dat like-uri, am strans 469 de credite dar nu stiu de ce nu primesc like-uri pe facebook la poza de profil.HELP ME! FUNDA+VOT! (Scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| Romeo44 a răspuns:

Site-uri ca astea sunt capcana, doar ca sa dai like-uri(in cazul tau) si nu primesti nimic.Nu prea te ajuta daca ai sute de like-uri la o poza, este doar un numar.Bafta happy