| DeyYyUu a întrebat:

FUNDA +vot va rog raspundeti rapid daca stiti happy deci am jucat azi cateva min hakuna mt2 si avea skiluri modificate si m-am gandit sa copiez fisierele din pack in mt hammer si cchiar a mers happy dar nu se vedeau casele si mai am copait odata si dupa nu mai mergea hmarul l-am instalat din nou am copiat fisierele din nou in pack si acum nu-mi arata ca atunci acum e normal doar ca nu-mi arata itml din inventar da tot le am dar sunt invizibile ce trebuie sa-i fac casa fie ca prima data dar sa se vada si casele FUNDA + VOTT P. s contactati-ma andreyparvan@yahoo.com astept raspunsurihappy

2 răspunsuri:
| Rony56 a răspuns:

Sterge hakuna mt2 si hammer metin2 si apoi mai instaleaza. probabil o sa-ti iasa, si daca tot iti iese, imi dai funda? big grin

| xXxDragosHHHxXx a răspuns:

Pai ori mai downloadeaza odata hammerul ori sterge packul si baga-l pe tot de la hakune... wave cred ca o sa mearga asa.