| Bixuuuuuu a întrebat:

FUNDA! Vreau sa stiu si eu, cine a folosit cervuvid, de ce nu este indicat contactul sexual? Nici macar protejat? I-ai ovule de ceva timp si m-ai am pana le termin si as vrea sa fac sex cu prietenul meu! Multumesc!

2 răspunsuri:

Bixuu, cand eti la acest tratament si doresti sa faci sex efectul acestuia se anuleaza, in concluzie trebuie sa astepti terminarea tratamentului

Bixuu, cand esti la acest tratament si doresti sa faci sex efectul acestuia se anuleaza, in concluzie trebuie sa astepti terminarea tratamentului