| Floricikmov a întrebat:

Fundaaa! Dintre Telefon "Samsung Galaxy S Duos S7582, Dual Sim, White" sau "Allview A4, Dual Sim, Black"? Vreau sa-mi fac o achizitie noua si nu stiu pe care sa alg. Va rog raspunde-ti cat mai repede.

5 răspunsuri:
| TPUuser199 a răspuns:

Ia`ti Samsungul. Allview`urile sunt bune de aruncat!

| yoana98 a răspuns:

Allviewurile nu sunt bune. Eu am avut tableta de la Allview. Mi s-a umflat bateria

| Floricikmov explică (pentru yoana98):

Dar Samsung?

| yoana98 a răspuns (pentru Floricikmov):

Eu am s4 mini. merge f bine

| Ionela_Iony_2000 a răspuns:

Ia-ti samsungul, mai bun, in primul rand este de la Samsung si este cu siguranta mai bun ca Allview. si in plus are 5mp, camera pe fata si 4 inch. happy