| GeorgianaBurceana a întrebat:

Galaxy S4 sau Iphone 5? Argumentati va roog! :*

6 răspunsuri:
| Me01 a răspuns:

Buna
Iphone e mult mai rezistent si se misca Mai repede.

| aomine18 a răspuns (pentru Me01):

Ce e prostia asta? iphone 5 mai rezistent si se misca mai repede? le-ai avut macar pe ambele sa vezI?

| aomine18 a răspuns (pentru Me01):

Galaxy S4, detin unul sunt foarte multumit de el in jocuri merge super nu ai nici o problema cu el la aplicatii raspunde repede, ecranul este super (culori foarte vii), pretul foarte accesibil este intre 1500 si 1700 de lei la liber, fata de iphone care este 2500+ nu merita sa iti cumperi iphone, alege S4.

| Me01 a răspuns (pentru aomine18):

Da le-am avut. Am avut Samsung s4 si de o luna jumate mi-am cumpărat iphone 5s.
Daca îți doresti un Samsung e decizia ta eu doar mi-am spus parerea.

| Me01 a răspuns (pentru aomine18):

Am Samsung s4 si i-l țin in cutie, mie mi se pare mai bun iphone

| Me01 a răspuns (pentru aomine18):

Daca tu deti un s4 asta nu înseamnă ca e cel mai bun tel, e bun pentru tine si e doar parerea ta. Eu mi-am spus parerea ca toată lumea.