| anemona3000 a întrebat:

Guys, imi place de un baiat mai mare cu 2 ani si avem o prietena comuna. Ea mi-a spus ca el i-a spus ca sunt draguta si a intrebat-o de numele meu. De fiecare data cand incerc sa vorbesc cu el ma pierd in ochii lui si nu reusesc sa scot un sunet. Cred ca ma crede o ciudata pentru ca raman statuie cand sunt in fata lui si s-a intamplat deja de 2 ori sa incerc sa vorbesc cu el dar n-am reusit. Am 2 intrebari. 1. Oare ma place si de asta a intrebat-o pe prietena mea de mine? 2. Cum sa fac sa reusesc sa vorbesc cu el?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu cred ca te place sau macar e interesat sa te cunoasca mai bine. Continua sa vorbesti cu el, lasa toata acea teama, nu te ajuta cu nimic. Nu-i da impresia ca esti o fetita mica topita dupa el care-i venereaza fiecare pas, fii stapana pe tine si arata-i atitudine ca sa nu mai fie sesizabila diferenta aceea de 2 ani.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

1 posibil ca da ca foar nu intreba asa fara sens, 2 comunica cu el lasa teama asta