| plushipuf202530 a întrebat:

Haeeeei TPU! ♥ am si eu nevoie urgent de niste statusuri/descrieri despre atitudine,imunitate, siguranta de sine, dragoste etc ♥ multumessc frumoos! repedeeee repedeee happy (scuzati categoria ) >: ☺

Răspuns Câştigător
| Me01 a răspuns:

Poate gasesti aici ceva care să-ți placa.
statusuri-de-dragoste-md.blogspot.com/? m=1

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai nevoie de statsuri, hai la Adolescenti, nu la Dragoste si sex.O zi buna.

| Me01 a răspuns:

Multumesc
O zi frumoasa

| Me01 a răspuns:

Ti-am trimis in mesaj privat sau te-ai răzgândit, daca da nu e nici o problema

| MEduard a răspuns:

' Ce nu te învinge, te face mai putrnic. '
' Ura rămâne cel mai sincer sentiment până în prezent. '
' Cine te iubeşte, nu te părăseşte. '

Pe google găseşti sute.

| theBEST21 a răspuns:

Don't like me? Have a seat with the rest of the bitches waiting for me to give a ***.