| zzy28 a întrebat:

Heei! vreau si eu niste statusuri de orice fel, dragoste, prietenie, indiferenta.dar nu de despartirihee hee, ceva nou, nu statusuri pe care le gasesti pe toate site`urile. puppy dog eyes puppy dog eyes :***

Răspuns Câştigător
| ScarlatElenaa a răspuns:

Sa pupe altii unde scuip eu, asa e cel mai bine happy
Deși am trecut prin multe, suntem încă împreună! Căci nu poți să cazi când ții pe cineva de mână!
Știu că sunt diferită în felul meu și că unii nu mă plac... Nu mă opresc niciodată să zâmbesc, chiar dacă unora le displac...
E de-ajuns un băiat și-o fată... ca să umple lumea toată!
Nimic nu e pentru totdeauna. Cafeaua se răcește, fumul se risipește, timpul trece și oamenii se schimbă!
Arata-le la toti ce poti si atunci cand nu-i mai suporti ridicate mai sus ca totiwinking
Niciodata sa nu te indoiesti de frumusetea ta! Tine minte! Cantarul e defect, Lumea e invidioasa si oglinda e stramba.
Da-le naibii de sentimente, am momente cand n-am argumente!
E simplu! laughingNu trebuie sa te intereseze viata mea, cum nici pe mine nu ma intereseaza viata ta!;
Şi nimic nu se compară cu vremea când stăteam la scară şi mâncam din aceeaşi pungă de seminţe şi fumam din aceeaşi ţigară!♥
Ştiam exact ce fac, nu m-am pierdut cu firea, ura e un sentiment mai puternic decât iubirea!
Un pix, un jurnal si mii de ganduri, amintiri ramase, scrise in acele randuri!
" Buna " - Pff. asta era in generala. Acum e boboaca de liceu si e dementiala!
o• ` Ca amintire `? Iti las ` Un autograf ` :]? Semneaza ` " domnisoara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap `? `! ""
Intelege` ca eu nu vreau doar o relatie de`o vara. Inima mea nu bate doar` cand e frumos afara!
@. Şi mă gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc : vis!
Funda:-s