Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2614856intrebari
Kurtmann
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
22 Apr
SATI 362.560AFISARI
163.761VIZITE
134.537V. UNICI
16 Ianuarie 2012
Gabriela98 intreaba:

Heeii buna TPU! vreau si eu niste statusuri de indiferenta

Fundita :X

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    16 Ianuarie 2012 23:14
    Wellfun a răspuns:

#. Egoista e cuvantul ce ma defineste cel mai bine . N`as lasa pe nimeni sa te ia de langa mine !
    #.Nu mai vreau sa te aud. :] Nicii pe tine nicii cum minti` .
    #.Este locul in care intotdeaunna m`am intorsss ` Tu ma adci la normal cand simt ca`s intoarsa pe doss .
    #.Cand aii pe ciinneeva langa tiinee`nu stii sa apreciieziii` realizeziii ca fara el ti.e greu de`abia dupa ce il pierzi`! .
    #.Realiiizeziii cat de mwlt iti lipsesteee acel cineva care zii de ziii itiii zambeaa si in sufletul luii te iubbea chiar daca nu`tsi spuneea
    #.Ii era greuuu ca te iubbeste sa iti spuna ` ii era greu sa te priveasca in ochiii , sa te ia de mana
    #.Ca si tuu tiii la el poate mai mwlt decat tine el la tine asa ca fa tu primul passs`aiii incredere in mine`
    #. zii de ziiii` pass cuuu passs. te gandestiii , ca el te iubbesttee si tu il iubbestii`

Ma vrei inapoi?Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

Ai crezut ca faci ce vrei
    Dar ai scazut in ochii mei
    Daca te purtai discret
    Te consideram destept...

Vrei sa ma schimbi ? Schimba`te tu primul,Tu estidoar personajul,Eu fac tot filmul

Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

Uita`te`n 0chii` mei, spune`mi kta ura vezi in ei ?

si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut,si poti sa mori,ca nu imi pasa!

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea !

Si cand credeai c-o poti distruge. Te uiti la ea, zambeste si e dulce

Ea nu e O păpuşică s.o manevrezi cum vrei Vezi că fata asta mică are în cap o mie de idei

Nu Sunt Pe Bucatzi`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fix In Cot De Tine

Te provoc sa' ti arati adevarata valoare.Faptele .Nu vorbele...

• 2 August 2012 16:53
    Laurentiuuu a răspuns (pentru Wellfun):

Copy.paste maxim laughing)

18 August 2012 17:49
    luluu70 a răspuns (pentru Laurentiuuu):

Daaaaaaaa ..adevarattlaughing)

- Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • 14 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 28 Aprilie 2012 09:48
    LarissaMouse a răspuns:
    Http://www.facebook.com/IlusionesTallado
    puteti sa dati cateva like-uri? multumesc
  • 16 Ianuarie 2012 23:14
    Dumnezău a răspuns:
    Esti retardata si nu iti poti arata indiferenta in realitate,si ai nevoie de niste statusuri patetice care sa arate asta,cand de fapt arata ca nu ti se rupe de acel eveniment/acea persoana? Felicitari, esti o idioata, care nu merita nimic.
    8 Iunie 2012 20:17
    Kiduu4 a răspuns (pentru Dumnezău):
    Auzi Bai Copile Aici! Daca fata vrea niste statusuri de indiferenta care e treaba Ta? Poate are un blog.happy Si nu are idee de statusuri.te bagi tu.phbbbbt Si sa stii ca tu esi cel retardat aici.
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 10 Aprilie 2012 10:37
    crisss_1778 a răspuns:
  • 26 Mai 2012 19:32
    EuBorak a răspuns:
  • 28 Mai 2012 23:19
    EuBorak a răspuns:
  • 22 August 2013 17:16
    LexuDeea a răspuns:
    Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroi

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla, dar stie ca o adori! Tu sti ca ei nu-i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu, iti place ca e cuminte... Tu nu prea o minti pe ea... Dar ea mereu te minte!

Degeaba plangi si regreti. Tu nu credeai c-o sa ma pierzi. Dar astazi plangi cu lacrimi amare. Acum sunt alta si te doare!

Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait, sa ti se simta lipsa.

Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! Dar fereste-te de ziua in care o sa prind tupeu!

Zambetu` meu e din nou colorat. Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat.

Si pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de atat nu ai fost niciodata.

O vezi cum pleaca, cu ochii goi. Esti prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi.

Durerea te-a maturizat, te-a pus pe ganduri! Te-a invatat sa citesti printre zambete si randuri.

Ma intreaba: "Ce s-a intamplat cu tine?". Eu ii raspund cam ironic: "Mai ai vreo treaba cu mine".

Iar am iesit pe strazi, in casa nu mai rezist. De astazi tin regim de vise, sa te uit mi-am promis!

Daca ai nevoie de mine, nu mai sunt aici. Cheama-ti zdreanta ca poate ea isi mai face griji.
  • 7 August 2012 13:20
    Dytzu1 a răspuns:
    Alfabetu incepe cu abc, numerele incep cu 123 si muzica incepe cu do, re, mi iar fiecare dimineata feritita incepe langa tine
  • 19 Aprilie 2012 23:02
    B3B3LuShA_8010 a răspuns:
    Buna! intras pe http://facebook.com/b3b3lusha1995 si vei gasi acolo o serie de statusuri. sper sa iti placa!
  • 11 Iulie 2012 23:55
    kAlexutZak a răspuns:
    •Are impresia ca eu stau sa il astept, dar de fapt eu ma indepartez incet.•

•Toate Curvele Se Cred Neveste Daca Au Stat O Noapte Dedesubt Si Doua Peste oh go on

•Eu inca plang, tu inca plangi Sa vii s-o facem impreuna Eu vreau sa fug, tu vrei sa fugi Sa disparem o saptamana Nu te-nteleg, de ce dureaza asa de mult Ca sa ma uiti Si s-o iei de la-nceput.•

•Să pui sentimente într.o relaţie? în ziua de azi băieţi se uita doar la forme, hai să fim serioase, rar găseşti un băiat care să ţină la tine! oh go on

• Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...•

•Barbatii sunt ca si conexiunea Bluetooth: atunci cand esti langa ei raman conectati, dar atunci cand esti departe cauta noi dispozitive.•

•Te mai bag o data-n mata, te pup si am plecat! devil

•Ti-as spune sa te duci dracu', dar nici atat nu stii sa faci... •

•Toată lumea are dreptul la o părere. Dar, vezi tu, a ta e idioată.winking

•Eşti aşa de falsă că Barbie a început să fie geloasă.batting eyelashes

• Respect pentru baietii, care dupa ce au fost intr'o relatie zic : ‘‘ A fost un timp frumos '' in loc sa zica ''a fost doar o curva''!straight face

•Tu ai făcut ce ai făcut. deși poate nu ai vrut. Acum vezi că ea te iubea... dar e târziu. prea târziu pentru ea!•

•Te iubea, fraiere! Chiar te-a iubit.Priveste-o acum dar stai departe.Ea nu te mai vrea.E mult prea tarziu pentru regrete.Te-a uitat! Nici nu poate sa te mai ierte.•

•Vorbele spuse de niste fraieri, fac dintr-o fata cuminte, o c***a! oh go on

•De Ce Ma Sarutsi Asa? Oricum Astazi Vei Pleca.Nu Vreau, Nu Vreau Mila Ta, Stiu Ca Ai Pe Altcineva!•

•Imi place vrajeala ta, dar sa nu intelegi gresit! Daca ti’am zambit nu inseamna ca m’ai prostit!winking

•Ce usor e sa-i faci pe oameni sa creada o minciuna si ce greu e sa le-o scoti din cap!•

•Spui " iartă-mă ", crezi că asta vindecă rana. Îţi spun " OK " dar inima mea e făcută de...
  • 9 Aprilie 2012 22:17
    madutzzzaaa a răspuns:
    Pe tine dacă te întreabă cineva care este diferenţa dintre noi două, o să zici ' EU sunt EU şi ea e ea! '. Dar draga mea, diferenţa dintre noi este o tonă de parfum, încă un kilogram de machiaj şi doi metri de extensii.;*.
  • 16 Mai 2012 20:39
    buretzel a răspuns:
    Ai basini pe tne..Esti smechera cand esti cu mine. Teai schimbat de tot. Teai smecherit esti fata de top.Cu fitele astea sa te duci la altcineva.La mine daca vi asha.Lasama in pana mea