| kpoplovermdm a întrebat:

Heeyy.dau funda! Stiu ca pare prosteasca intrebarea mea, dar e rau sa fii "cel care sparge gheata "intr-un concurs? Pentru ca eu am nimerit sa fiu prima si mi se pare foarte aiurea...Am impresia ca ma vor uita toti pana la sfarsitul concursului, stiti voi...ca in filme, atunci cand ultimul care presteaza castiga, iar pe primul nu-l baga nimeni in seama.laughing Motivati-ma va rog! stiu ca e o prostie, dar pe mine ma macina chestia asta.

Răspuns Câştigător
| emilica95 a răspuns:

Heeyy, in filme asa o fi, dar in viata reala e bine sa spargi gheata. Poti primi un bonus pentru curaj.

1 răspuns:
| Deliiiia a răspuns:

E de preferat sa fii primul, astfel vei avea un impuls constructiv si certitudinea ca toata lumea av fi atenta la tine. In plus, vei da dovada de incredere in fortele proprii.