| lolalolita a întrebat:

Hei adresez intrebarea baietilor in special deci daca ati cunoaste o tipa cuminte adica pana acum nu a avut niciun iubit pt ca il asteapta pe cel potrivit adica vrea sa fie acea dragoste
. tipa are 17 ani e super dezinvolta ..adica glumeata pljna de viata nebunatica.
Doar ca astepata acel ceva...si a avut oportunitatii ...insa.deci? Ce parere aveti deapre aceat gen de fata

Răspuns Câştigător
| Danutul22 a răspuns:

Fata de vis pentru mine laughing dar exista si tipuri diferite de baieti big grin normal, ar trebui sa atragi destul de multi tipi.dar sunt multi care cauta fete ca tine si putini care vor o relatie serioasa..problema fiind aceea ca nu poti face diferenta intrei ei..eu iti sugerez sa ai grija, fetele ca tine sunt greu de gasit. Take care

| lolalolita explică (pentru Danutul22):

Eu credeam ca nu e ok ca la varsta mea sa nu ai inca prieten si credeam ca baietii se vor sperea de chestia asta cand o sa le spun...pt ca eu par o tipa f ok..si amuzanta si super sociabila..deasta eu am un primcipiu..ma respect ca fata imi respect princiipiile si ca atare tipu vreai sa fie macar ca si mintalitate la fel ca mn..so
.cred ca iti multumesc pentru ca nu ai ras de acest aspect ba din contra ai fost super okhappy

7 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Cred ca e foarte tare! Asa gen de tipe rar gasesti. Daca as fi baiat m-as interesa de ea, ce gandeste, ce-i place si as incerca s-o fac sa ma placa laughing :d

| Fanu23 a răspuns:

Ca trebuie sa ii atragi atentia si sa te dai la ia... si sa fii tu cat mai natural sa vada cum te comporti cu adevarat. ca daca nu peste vreo 2 luni relatia o sa se destrame

| lolalolita explică:

Eu credeam ca baieti se tem de asemenea fete...si credeam ca nu am nicio sansa sa fiu cu un baiat ok..si da eu sunt tipa...

| Danutul22 a răspuns (pentru lolalolita):

Sunt si cei care se sperie..genul ala de oameni.FA, AM BEMVEU! dar, orice barbat normal ar cauta asa ceva laughing

| Danutul22 a răspuns (pentru Danutul22):

Si mai e si chestie ca baietii/barbatii si fetele/femeile de genul sunt pe cale de disparitie laughing

| LeoAdr1997 a răspuns:

Imi dai nr ei de telefon?