| RoxyRoxana99 a întrebat:

Hei✌️
Am 15 ani si de cateva nopți in continuu visez ca sunt însărcinată. Ce poate sa însemne?
...si nu, nu mi-am inceput viata sexuală

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

- castiguri din afaceri, dar si tot felul de sacaieli, de momente neplacute care fac, nu o data, sa ti se urce sangele la cap, sa te enervezi, sa te indispui;
Tu esti gravida
- depinde de felul cum privesti posibilitatea de a avea un copil - teama, panica, libertate limitata, pierderea independentei sau, dimpotriva, asteptare, asumarea de bunavoie a responsabilitatilor, spirit ocrotitor, dorinta de a fi util;
O alta femeie
- idei, responsabilitati, imaginatie, inspiratie, mari resurse pentru a ajunge la rezultate favorabile, creativitate.

1 răspuns:
| danay72 a răspuns:

Nu inseamna nimic si nici nu iti prevesteste ceva.Azi Dumnezeu nu vorbeste prin vise.