| TeoElenys a întrebat:

Hei,am nevoie de un sfat. Un prieten de al meu se pare ca este gay si aseară mi-a spus ca ii place de baiatul pe care il plac si eu. Cum sa ii zic mai frumos sa nu se mai uite la el pentru ca o sa ii rup mana si o sa-l bat cu ea?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici ca numai prostii/le sant homo sau lezbience si daca vrea sa fie destept mai bine ramane singur

| Clorox a răspuns (pentru mgtow):

Homofob! Nu v-am inteles niciodata, cat timp nu au nicio treaba cu voi ce dracu aveti cu ei?

| mgtow a răspuns (pentru Clorox):

Dar aia care zic ca nu-i suporta pe burlaci ce rasa de oameni sant? homofobi, bisexuala, anala? nu mai stiu ce laughing

| Clorox a răspuns (pentru mgtow):

Drop it! You're too outdated!

| mgtow a răspuns (pentru Clorox):

And you are too bullshitted, se vede ca a-ti innebunit

| AFR81 a răspuns:

Esti baiat cumva si esti si tu pe invers? Altfel nu inteleg de ce iti faci probleme. Cum poate sa-ti fure un homosexual baiatul pe care-l placi, daca acesta din urma nu impartaseste aceleasi orientari ca si el? Spune-i sa termine cu chestiile astea pentru ca nu va reusi decat sa se faca de ras si sa atraga antipatiile celor din jur, inclusiv a baiatului de care tie iti place. Pe langa asta, s-ar putea sa primeasca si o mama de bataie. In Romania, homosexualii nu sunt vazuti deloc bine.

| Clorox a răspuns:

Lasa-l in pace laughing Cat timp tipul de care iti place si tie nu-i gay nu cred ca este o problema!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca baiatul de care va place voua, nu este gay si ca n-are rost sa incerce ceva, pentru ca el este interesat de fete, iar tu esti fata. Eu in locul tau as fi lasat o fata sa se dea la fata de care-mi place, asa as descoperi daca e pe invers. Multa bafta!

| DasKönigreichPreußen a răspuns:

Daca esti fata si baiatul ala pe care il placi nu e gay esti ok