| anonim_4396 a întrebat:

Hei >: Am o intrebare critică în momentul de fata! Îmi place mult de un tip,doar ca el,nu numai ca face pe inabrodabilul dar îmi si vorbeste cu "fă",sau apelative din astea,urate! Vreau sa îi atrag atentia,dar nu stiu cum. Oricum baiatului respectiv îi place de o alta fata, care e cu 2 ani mai mare ca el.Cand suntem mai putini in grup,sau suntem doar noi,el ma lasa sa îl iau de mana si lucruri din astea,apoi,daca vine cineva eu sunt: "Fă". Ma dispera! Plâng tot timpul, uneori chiar si la scoală, nu mai stiu ca sa fac...Va rog, ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu plangi pentru un baiat? Penibil rolling on the floor)) Eu plang doar atunci cand cineva drag din familia mea a patit ceva grav sau a murit o persoana, dar nu pentru asa ceva laughing)) Lasa smiorcaitul pentru prunci si incepe in de a te RESPECTA PE TINE, DA PE TINE. Lasa mizeria de "atentie" si cautati alti oameni cu care sa vorbesti, poate din acei alti oameni, o sa-ti gasesti baiatul potrivit si inca un lucru, vorbeste-i exact asa cum iti vorbeste el, si fii cat mai ironica, si da, nu-l mai tine de mana sau alte "dulcegarii", nu isi are sensul.

7 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu consider ca trebuie sa iti gasesti pe altcineva.

| Kaℓi a răspuns:

Si de ce iti place de el?

| T0T a răspuns:

laughing Da bini fă, tu de ce îi ziși bă?

| WaterDrop a răspuns:

Ocupa`ti timpul cu scoala si lasa`l sa mai creasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu vrei sa l faci sa te placa, dar eu nu stiu ce gusturi are el la femei ca sa iti zic cum. Orice baiat are un tipar, poti iubi fata din acelasi tipar cu tine ( vorba aia "ne potrivim") sau sa faci sex cu una din alt tipar ( vorba aia "acuma na, just for fun" ) sau eventual doar sa tii la ea.
Mai am ceva pareri, dar le tin pentru mine.
O zi frumoasa.

| BadAngel3 a răspuns:

Copii.

| Mrr2000 a răspuns:

Daca nu răspundeți constructiv, mai bine nu o mai faceti de loc. O zi buna tuturor!