| jmegher a întrebat:

Hei. Am o problema ciudata cred dar nu ma deranjeaza prea tare, vreau doar sa stiu cat de cat de la ce e. Sa incep cu inceputul nu?
Am destul de des niste stari naspa, adica trec de la amuzament la depresie, nu ma deranjeaza chiar imi place (stiu, sunt ciudat) Dar totusi eu sunt genul care face panarama si chestii de genul, fac haz de orice necaz si de astea si din cauza asta mi se pare ciudat.
In caz ca ajuta, ascult doar rap si hip-hop, melodiile triste de la Nimeni Altu, Cedry2k, Kazi Ploae si restul imi aduc zambetul pe buze, doar la melodiile de genul zambesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva nu e la locul lui probabil,ori ai piedut o prietena,iubita,si te simti aiurea.Ori nu ai job, si te ingrijorezi, ori ai examenul si te gandesti ca nu ai cum sa il iei, gaseste problema, si rezolv o sau accept-o.Eu asta cred, poate nebun si eu, adica sunt.

| vampcupcake a răspuns:

Salut. Faptul ca iti schimbi atat de des starile de spirit se datoreaza anxietatii. Chiar daca esti fericit se intampla in mod inexplicabil sa te intristezi. Cam asa ationeaza anxietatea. Pentru a combate starile anxioase incearca sa-i comunici cuiva supararile tale, sa te descarci, sa asculti muzica si sa iesi afara. Mult succes.

| jmegher explică (pentru vampcupcake):

Am cui sa ma descarc, asta nu e o poblema, si cand am stari din alea si ascult muzica trista imi trece happy