| Ganduricolorate a întrebat:

Hei.
Am si eu un mic blog, daca pot sa ii zic asa.E un mod in care eu imi pastrez la un loc ceea ce scriu.
http://eupotdoarsaiubesc.blogspot.ro/
Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Geass a răspuns:

Numai linkul blog-ului deja îmi provoacă greaţă. Pe lângă asta postări tipice de adolescent mediocru fără absolut niciun înţeles ci doar o înşirare penibilă de fraze.

| Ganduricolorate explică (pentru Geass):

Inteleg. Este parerea ta, o respect si in nici un caz nu voi incerca sa o schimb.Dar in nici un caz nu sunt un adolescent mediocru.Numa'bine!

| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Este un pic de lucru, dar esti tare mai happy Succese cu dactilografiarea gandurilor mai departe, poate cand voi avea timp ma voi uita p'acolo.)) Bafta!