| PandaGirl13000 a întrebat:

Hei, as vrea sa stiu cum sa scap de lene? Am de facut tema si alte lucruri dar mi-e asa de lene straight face Cum as putea sa ma motivez sa fac lucrurile repede fara sa pierd vremea stand sau vorbind pe fb? Poate vi se pare o prostie dar va rog ajutati-ma :c! Dau funda!

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Am tecut si eu prin asta. E mai greu la inceput, dupa ce te apuci e mai usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in ce clasa esti? Pai de lene se scapa doar facand efort treptat.Fiind fata, fa 5 flotari dimineata, 5 abdomene, 5 genuflexiuni, o sa iti inveti psihicul sa nu mai fie lenes.

| Danişor a răspuns:

Salut! pai cu cat faci temele mai rapid, cu atat ai timp mai mult.Si note bune la scoala happy

| Michaelutzu a răspuns:

Cu cat faci temele mai rapid, cu atat ai mai mult timp de tine. Si note bune la scoala.

| PandaGirl13000 explică (pentru Michaelutzu):

Stiu crying Dar le incep si dupa nu mai am chef si stau pe fb crying viata cruda. Nu mai vreau sa imi fie lene :'(

| Michaelutzu a răspuns:

Inchide-ti netu. Serios. Si eu fac asta.

| PandaGirl13000 explică (pentru Michaelutzu):

Da, dar daca mai vreau sa caut ceva pe net pentru teme dupa intru din nou pe fb crying Si vreau sa scap in general de lene, pentru ca daca am de facut ceva, nu neaparat teme, mi lene straight face