| mihaela171717 a întrebat:

Hei baieti ☺ce fete va plac mai mult, cele mai slabute sau cele mai plinute? o.O

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Depinde de preferinte, dar personal imi plac cele care arata bine normal, cele plinute nu prea, si ok, in afara de cele care sufera de o boala si din cauza aia s-au ingrasat, da alea nu au nici o vina nu reprosez nimic, dar cand vad vacile astea ca altcumva nu pot sa le zic, ca baga toata ziua cola, shaorma, pizza, cartofi prajiti si carne in ele pai ce sa le mai zic, dupa tot ele se plang si le vad cum sufera"vai ce rau arat, nu imi place corpul meu", pai vacuta milka care esti, nu are grija nimeni de corpul tau daca tu nu ai, asa ca daca vrei sa arati bine lasa "ceaiurile de slabilt" si misca la alergat sau la sala, si nu mai baga un frigider la o masa, mda, toate astea a trebuit sa le zic.
Si ar mai fi ceva, toti merg pe "sufletul conteaza", ce sa zic, daca ma uit la corp inseamna ca sunt doar pe aspect fizic si doar asta ma intereseaza nu? Nu e asa, dar frate, daca am o prietena, conteaza personalitatea asa e, dar conteaza si corpul, aici oricine m-ar contrazice nu ii dau dreptate, e 50%-50%, pentru ca amandoua aspecte sunt la fel de importante, nu o sa vad unu care merge doar pe aspectul sufletesc, si infatisarea conteaza fratilor.

30 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mai plinute, poate putin si slabute sar sa fie sufletiste, sincere si devotate.

| Liviu a răspuns:

Cred ca e a 10 intreabare de genu laughing
Complexate ne mai simtim (voi fetele)
Deci,prefer una plinuta, decat una subtirica laughing As arata caraghios. Oricum, una e cand e ceva pufos, si moale, si placut la palpat.Alta e cand e piele si os mna big grin prefer ceva cu cateva kg in plus laughingDecat in minus ioi.

| T0T a răspuns:

Cele mai slabute...Am o lista de fete frumoase. Vrei sa ti-o dau?

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Ah...Stai ca tu ai pus intrebarea cu blondele deci ti-am dat-o deja laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Frate, pe bune, eu credeam ca esti fata...

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? laughing
Se pare ca nu esti singura care poate da anumite impresii, dar spre deosebire de tine eu nici nu incercwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Bine, acum stiu ca esti băiat. happy

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu prefer o fata sexy ci o fata frumoasa. Adica sunt mai pretentios, deoarece frumusetea implica si partea sexy. Frumusetea este ceva foarte complex si cu asta:
"Fiecare om e frumos in felul lui "
Sunt de acord cu tine. Fiecare percepem frumosul in alt mod, avem alte preferinte, si oricum trebuie sa admitem ca fiecare dintre noi are anumite laturi, anumite caracteristici fizice ori morale care ne dau o oarecare nuanta de frumusete. Frumusetea oricum e ceva evident, relativ.
Daisuki, tu te consideri o fata frumoasa? (adica e destul de logic ca da din afirmatia pe care ai spus-o dar vreau sa vad si o justificare big grin )

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Paaaaaai, nu mă consider o frumusete incredibila. Dar nu mă consider nici urata. Sunt...nu stiu, sa zicem, simpatica. Am si eu defectele mele. Nu sunt perfecta. Tu?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nu sunt perfecta"
Depinde la ce te raportezi cand spui asta. Poti sa te raportezi la intelesul normal al cuvantului si sa deduci in mod normal apoi ca nimeni si nimic nu este perfect. Atunci ce rost ar mai avea acest termen daca nu poate descrie nimic? De fapt, poate... Poti de asemenea sa te iei dupa mine si sa vezi perfectiunea ca pe o armonizare a trasaturilor, caracteristicilor, fie ele in general defecte sau calitati, ale cuiva intr-un mod compatibil fata de perspectiva ta. Deci ce putem deduce de aici? Ca perfectiunea coincide chiar cu imperfectiunea. Ca faptul ca esti imperfect te poate face perfect! Sper sa gasesti pe cineva care din punctul lui de vedere, sa fii perfecta...Adica sa te iubeasca cu adevarat, si daca o face automat vede numai perfectiune in tine, desi altii nu o vor vadea. Sper sa traiesti acele momente, pentru ca aceste cuvinte, parca spuse in mod aberant deocamdata, sa capete sens.
Eu nu ma consider o persoana de cine stie ce frumusete pe exterior, dar nu ma plang, eu zic ca sunt acceptabil din acest punct de vedere, cat despre interior sunt o persoana extrem de urata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

De ce consideri ca esti o persoana urata pe interior. Din ce mi-ai spus, pari o persoana extraordiara. Ai o capacitate foarte buna de a ajunge la unele concluzii.
De ce spui asta? Eu te vad un om bun. Ok, nici eu nu vreau sa mă considere lumea o persoana extrem de buna, pentru ca oamenii buni sunt considerati prosti si slabi, iar ceilalti încep sa profite de bunătatea lor. Chiar si prietenii.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

"pentru ca oamenii buni sunt considerati prosti si slabi, iar ceilalti încep sa profite de bunătatea lor. Chiar si prietenii."
Si tu tragi concluzii bune. Eu am trecut prin anumite chestii, chiar cu un prieten, cel mai bun prieten al meu pana vara trecuta. Eram prieten cu el din clasa 1, dar si-a batut joc in final de bunatatea mea.
Pai de ce spun asta? Daca esti bun nu esti neaparat "frumos" pe interior. Stiu mai bine de ce.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Si eu am doua prietene, dar nici prietene nu pot sa le zic.
Care mereu profitau de mine. "Da-mi tema, hai cu mine la magazin, du-te la magazin" ce urat...

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

La noi in clasa este o obisnuinta sa copiezi teme sau faze cu magazinul. In fine acum magazinul e langa si nu mai e o problema. Oricum iti dai seama destul de usor in cazuri de genul ca asemenea oameni nu iti sunt prieteni in adevaratul sens. Dar altceva e cand, acel prieten iti zice ca are nevoie urgent de niste bani, tu na ii dai, si dupa rupe orice legatura...Chiar daca ati fost cei mai buni prieteni. Nu stiu cat de bine e sa ai incredere chiar si in prieteni...
Cat despre colegi eu nu pot sa ii consider pe nici unul prieten, ci doar simpli amici, si aia foarte putini. In momentul de fata am doar un prieten, pa care deocamdata pot sa il consider ca atare.
In fine...Ma bucur ca ti-am vazut si partea asta, se pare ca nu esti doar fata haioasa, si stiam asta...Esti o tipa destul de complexa si interesanta dar care nu arata prea multe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Da...happy nu sunt doar " fata haioasa"
Acum stiu si eu ceva despre tine. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am doar una ce sa mai zic laughing
Si vorbesc cu ea doar in weekend.
E bine sa fi mai singuratic. Inveti sa te descurci de unul singur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietenii nici măcar nu sunt de încredere. "Ti-ar da in cap" ca sa-ti ia locul. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu chiar.
Ti-am zis ca am o singura prietena.
Ne cunoastem cam de cand ne-am nascut. Mamele noastre au nascut in acelasi spital.
Mereu am avut incredere in ea, m-a ajutat sa ies din depresie, imi stie si ii stiu toate secretele, dar la randul meu si eu am ajutat-o.
Un prieten trebuie sa-ti fie aproape sufleteste mai mult.
Inseamna ca nu ai dat de omul potrivit de spui ''Prietenii nici măcar nu sunt de încredere'', ai dat de specimene.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, sau....adica, am cunoscut o fata pe TPU, si mă inteleg de minune cu ea. Ea mă sustine, si eu pe ea. Am încredere in ea. Si nu pare a fi ca celelalte. Poate exista si prieteni. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

". Poate exista si prieteni." pai exista, de ce crezi ca s-au inventat basmele? "prietenii" trebuie sa fie si ei undeva, daca in realitate nu sunt

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
Dar, de exemplu, eu mă consider o prietena care nu ar trăda prietenia. Deci eu exist. Si rezulta ca...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu sunt la fel, nu as da un prieten pe 1000 de persoane, dar daca asa am norocul sa nu gasesc pe cineva care sa numesc prieten, soarta. nu ma plang, oricum oamenii sunt doar de umplutura. propria familie "ti-o trage" (la figurat vorbind) daramite altii

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

In viată e mai bine sa te descurci singur. Pana la urma, singur te nasti, singur mori. Parca am mai spus asta...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca majoritatea baietilor prefera o fata slaba si sexy, dar si fetele plinute sunt frumoase in felul lor. Stiu ca si fetele ar prefera un băiat cu un fizic frumos, si nu unul plinut, dar nu trebuie sa facem discriminari. Fiecare om e frumos in felul lui. Pana la urma, daca ai corp frumos si creier zero, nici bine nu e.

| lBroken69 a răspuns:

Depinde de preferintele fiecaru-ia. nici slaba, dar nici ''grasa''. Sa arate pur si simplu cum trebuie, sa ai stea bine.

| Syndre a răspuns:

Atletice.

| rita10 a răspuns:

Normale cred eu dar nu depinde doar de corp