| narcisa666 a întrebat:

Hei Bună.
Poate sună ciudat dar mâine trebuie să mă sărut cu un baiat ce are înălțimea de 1, 83 iar eu de 1, 62. Cum o sa fie sarutul? Adică știu sa sărut nu e vorba ca nu doar ca nu m-am mai sărutat cu un băiat mult mai înalt ca mine.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa fie naspa sarutul, naspa de tot, dar nu din cauza inaltimii. Cine spanac mai a mai auzit de un sarut placut si pasional care e programat ca vizita la stomatolog?

| corbulalbrosu a răspuns:

Te pregatesti inca de astazi prin a-ti cauta si gasi un scaunel pliant folosit de pescari. Daca reusesti treaba-i rezolvata altfel vei fi nevoita sa te tii spanzurata cu bratele incolacite de gatul lui pe tot timpul sarutului.laughing

| doreal a răspuns (pentru corbulalbrosu):

laughing), asta am vrut sa spun si eu, doar ca eu ii sugeram o caramida.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru doreal):

A da se putea si cu un boltar de BCA rolling on the floor

| doreal a răspuns (pentru corbulalbrosu):

rolling on the floor

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Avand in vedere inaltimea o sa ii dai cu fruntea in buricwinking laughing

| doinitsaandronic a răspuns:

E acelasi sarut, putin te ridici in sus sau el se apleaca, In rest e bine

| piccola19 a răspuns:

Tocuri de 20 cm, si atunci o sa fiti de acceasi inaltime big grin