| vikirikimiki08 a întrebat:

Hei! care ma ajuta cu un sfat? bun...m-am despartit de prietenul meu de comun acord si am ramas amici ( inca tinem legatura ). cerc este ca el si-a facut prietena ( prietena cu benificii ), dar cu toate astea el inca imi spune ce si cum face idiferent care are legatura cu ea sau altcineva. deci...ce concluzie sa trag? multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

laughing

Oookk, concluzia pe care trebuie sa o tragi tu este ca el este un imatur si incearca sa te faca sa realizezi ce greseala mare ai facut ca te`ai despartit de el.Pe scurt, este un idiot.Treaba ta ce alegi sa faci in continuare.Cat despre "prietena cu beneficii" = probabil o plateste laughing

| Alexia19A a răspuns:

Buna iti inteleg situatia si cred ca esti geloasa pe respecriva fata. este posibil ca el inca sa mai tina la tine dar in acelasi timp vrea sa isi inceapa si o noua viata

| vikirikimiki08 explică (pentru Alexia19A):

Faza e ca nu sunt geloasa pe el desi s-au intamplat foarte multe intre noi doi