| Diana_7092 a întrebat:

Hei. ce as putea sa mai mananac? adica feluri de mancare. va rog. funda.:*

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Buna...pai ciorba de perisoare,sarmale,spaghete,musaca,ghiveci,supa de vacuta, ciorba de rosi, pilaf...e.t.c

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Kfc meniu snackbox la 7.50 + pepsi gratislove struck

| Cherry a răspuns:

Mancare de vinete :X
snitsel :X
ombleta cu marar si cascaval :X
peste la gratar :X
dovlecel umplut :X

| CandyHearts a răspuns:

De exemplu mancarea mea preferata este orezul cu leguma se mai numeste si ghieveci(stiu ca suna ciudat)dar ii o minunatie de mancare si are si multe vitamine si iti da si energie sau piept de pui(la gratar de prefgerinta)cu niste cartofi(piure daca se poate) si cu o salata de varza care este la fel o mancare sanatoasa si super gustoasa... sper ca ti-am fost de folos.te pup