| Me23 Tia a întrebat:

Hei cine este fan twilight pe aici? ce team sunteti?
ps.pentru fani s-a facut un forum nou ft tare: http://twilighthn.forumtwilight.com/forum.htm. ps:dau funda cui consider ca merita;)

Răspuns Câştigător
| iamaprincess a răspuns:

Buna! Eu sunt fan Twlight:Xsi sunt team edward fiindca pur si simplu il adooor pe Robert Pattison:X{Rob4eveeer:X:X}

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Si eu sunt fan. Team Jacoblove struck

| Aleeeeeeee a răspuns:

Wow :X :X mersi mult si mie imi place Twilight, acum ma inregistrez big grin big grin

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Si eu sunt fana.Am citit toate cartile si am vazut si primele trei filme.Sincer il prefer pe Jacob Black si varcolacii dar si pe Taylor Lautner ca actor(l-am vazut in Valentine's Day). Sincera sa fiu, nici Edward nu mi-e indiferent dar raman la JAcob.

| UninspiredName a răspuns:

Imi place twilight, dar nu am intrat pe niciun forum pana acum.cred ca o sa incerc.anyway thx big grin

| FIR a răspuns:

Team edward :X