| Icsde_Luminita_1990 a întrebat:

Hei! Imi place de un băiat care are 10, 11 ani eu am 13, e normal sa îmi placa de el si sa imi doresc sa fiu cu el?
E normal? Eu cum sunt inalta, iar el mai scund, ma simt ciudat, anormală, eu 13, el 10-11.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU este normal, fiindca nu va potriviti nici ca varsta si nici ca inaltime. El este inca un copil din toate punctele de vedere, iar tu esti deja probabiil o adevarata domnisoara. happy

| VreauSaAjut2000 a răspuns:

Pai diferenta de varsta conteaza la o varsta asa frageda, dar mai incolo, cum ar fi cand barbatul are 40 de ani de exemplu si femeia 43-44 nu prea conteaza asa mult
Iar inaltimea, tot asa, pana la 20 de ani o sa fie oricum mai inalt ca tine cand o sa ai 22-23 pentru ca e baiatwinking
Deci din ambele puncte de vedere nu e prea normal sa fii cu el la varsta asta