| Anonima123A a întrebat:

Hei! Imi puteți da cateva descrieri, pentru a le pune la poze pe Facebook ( despre viata) si cat mai multe despre iubire chiar si in engleza. Daca ma puteti ajuta... Va multumesc!

1 răspuns:
| AmaliaMarilena a răspuns:

Beauty isn't in the face. Beauty is a light in the heart.
Daca fetele nu s-ar mai machia atata, băieții s-ar îndrăgosti de adevărata lor frumusețe.
Viata e frumoasa. Traieste-o!
Nu are nicio noima sa cerșești prietenia.
Azi-am îmbrăcat in negru fiindca țin doliu. Țin doliu ca toti sunteți morți dupa mine.
Si căuta mai multe pe net "statusuri depfe iubire" si da la imagini.